ZASADY WSPÓŁPRACY

WIERZYMY, ŻE PRZEJRZYSTE ZASADY SĄ PODSTAWĄ ZADOWOLENIA NASZYCH KLIENTÓW

  1. Realizujemy projekty w grafice wektorowej: *.cdr, *.ai; *.eps.
  2. Pliki typu mapa bitowa (np. *.jpg) oraz druk CMYK lub RGB mogą spowodować zmiany w kolorystyce oraz ostrości realizowanego projektu, dlatego też przy użyciu tego rodzaju grafik reklamacje nie będą uwzględniane.
  3. Zalecamy definiowanie kolorów wg wzornika Pantone Matching System. Należy jednak uwzględnić fakt, że kolory mogą się nieznacznie różnić odcieniem.
  4. Projekt oraz jego korekta wykonywane są gratis. Kolejne zmiany to koszt od 40 zł netto, w zależności od ilości wprowadzanych zmian.
  5. Proponujemy wykonanie testu przy złożeniu zamówienia na ponad 500 sztuk. Brak wykonania testu oznacza zgodę na ewentualne odrzucenie reklamacji.
  6. Za wszelkie błędy (np. literówki) w projekcie zaakceptowanym przez Klienta nie ponosimy odpowiedzialności.
  7. Zlecenie przyjmuje się do realizacji po zaakceptowaniu projektu drogą e-mailową.
  8. Druk logotypów może wykazywać nieznacznie odchylenie od centrum, w zależności od rodzaju podłoża. Minimalna wysokość tekstu zamieszczonego na projekcie to 1mm. Niżej ułożone litery lub cyfry mogą być nieczytelne. W przypadku smyczy zgodność wydruku strony lewej z prawą wynosi do 20mm.
  9. W procesie produkcji może nastąpić nieznaczna różnica ? ok. 5% względem ustalonego rozmiaru produktu.

PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą obsługą klienta. Profesjonalna firma zajmująca się produkcja gadżetów reklamowych dostępna jest na wyciągnięcie ręki:
do telefonu?
do komputera?
GEPA
ul. Stanisława Chudoby 95 L
03-287 Warszawa

 
Kontakt telefoniczny:
+48 22 881 34 45


Kontakt mailowy:
gepa@gepa.pl